Announcement

Collapse
No announcement yet.

Забрать авто с собой в Украину

Collapse

Forum Topic List

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Забрать авто с собой в Украину

    <font color="darkblue">Всем привет...меня интересует ответ на такой вопрос: Могу ли я забрать свой автомобиль в Украину из США и не платить за неё в Украине таможенный сбор...??? Есть один маленький сучок, я там не легально...



    если не понятен вопрос спрашивайте, уточню[/size]

  • #2
    Re: Забрать авто с собой в Украину

    Вы нелегально в США или на Украине?

    Comment


    • #3
      Re: Забрать авто с собой в Украину

      <font color="darkblue">в США.



      Немножко объясню откуда такая идея... на оф сайте укр. таможни я вычитал что лица которые приезжают в Украину из-за бугра могут привезти с собой авто, и с него не будет взят процент разтоможки...вот я и спрашиваю у форумчан...может кто-то что-то слышал, сталкивался.... [/size]

      Comment


      • #4
        Re: Забрать авто с собой в Украину

        <font color="darkblue">Сорри за топик.....вопрос снимается... Закрываейте тему![/size]



        [color="blue"]2. Ввезення транспортного засобу у зв’язку з переїздом громадянина на постійне місце проживання в Україну





        Згідно положень статті 252 Митного кодексу України від 11.07.92 №-92-IV та статті 8 Закону України від 13.09.01 №2681-ІІІ ”Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України” особисті речі та предмети, які ввозяться (пересилаються) на митну територію України при переселенні громадян в України на постійне місце проживання, звільняються від оподаткування.

        Дозволяється ввезення зі звільненням від оподаткування у разі переселення на постійне місце проживання на кожного повнолітнього громадянина одного механічного транспортного засобу за кодами 87.01, 87.02, 87.03, 87.04, 87.05 Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності за умови, що він є власником такого транспортного засобу не менше року та за умови перебування такого транспортного засобу на обліку в країні постійного місця попереднього проживання не менше року.

        Факт переїзду громадянина на постійне місце проживання в Україну повинен бути підтверджено митним органам документально. [/size]

        Comment


        • #5
          Re: Забрать авто с собой в Украину

          Прийдется платить за растаможку авто. Обратите внимание, что в каждом предложении указанного Вами закона фигурирует ПМЖ. Что у Вас стоит в паспорте?

          Comment

          Working...
          X